Pristatymas per 2 darbo dienas Pristatymas per 3 darbo dienas
Tarptautinis kokybės pripažinimas Tarptautinis kokybės pripažinimas
Ekologija, kuri apsimoka Ekologija, kuri apsimoka

Prekių grąžinimas

www.redy.lt vertotojai turi teisę nenurodęs priežasties grąžinti prekę pardavėjui per 14 dienų nuo prekės pirkimo dienos. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.


Prekės gali būti grąžinamos „UAB REDAL“ sandeliuose:

  • Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę ir jos pristatymo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

  • Prekė turi būti originalioje pakuotėje. Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą, užsakymo numerį.

  • Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, pirkėjas gali kreiptis į artimiausios www.redy.lt parduotuvės prekių priėmimo iš pirkėjų sandėlių.

Adresas:

Vilnius:

Kaunas:

Klaipėda

Panėvežys


Dėl gražinimo klausimų taip pat galima skambinti telefonu 8 606 79698. Taip pat į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime elektroniniu paštu info@redy.lt.

Pažeista siunta

Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad ji turi pažeidimų:

  • apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui;

  • siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą;

  • patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai;

  • jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Prekių grąžinimas / keitimas vykdomas vadovaujantis LR nustatytais įstatymais ir teisės aktais. Daugiau informacijos rasite http://www.vvtat.lt/