Pristatymas per 2 darbo dienas Pristatymas per 3 darbo dienas
Tarptautinis kokybės pripažinimas Tarptautinis kokybės pripažinimas
Ekologija, kuri apsimoka Ekologija, kuri apsimoka

Džiugios naujienos mūsų granulių ir briketų pirkėjams fiziniams asmenims. Granulių  ir briketų kainą sumažinome beveik 20 eurų už paletę. Valio!

Tikriausiai žinote, kad kainų mažinimas privačiame versle paprastai nėra labai dažnas įvykis. Dėl to nesitikėkite, kad mūsų konkurentai kiti medienos kuro gamintojai ims ir paskelbs apie sumažintas kainas. Greičiausiai niekas jų nesumažins, o pelną pasiliks sau. Tik ne mes! Esame sąžiningi savo pirkėjų atžvilgiu ir informuojame, kad kainas sumažinome oficialiai.

Tai ne laikina nuolaida ar kokia akcija. Yra kur kas rimtesnė priežastis.

Tikriausiai žinote, kad Lietuvos valdžia iki šiol buvo nustačiusi 21 proc. pridėtinį vertės mokestį (PVM) už medienos kurą. Nuo 2019 metų sausio 1 dienos pasikeitė Lietuvos Respublikos energetikos įstatymas, reglamentuojantis kuro kainas ir lengvatas. Dabar taikomas lengvatinis 9 proc. PVM tarifas, kai kuras parduodamas buitiniams vartotojams – tai yra fiziniams asmenims. Juridiniams asmenims ir fiziniams asmenims, mokantiems PVM, tarifas liko tas pats – 21 proc.

Taigi, esamos kuro kainos paprastiems pirkėjams turėtų visur sumažėti 21-9=12 proc. Perkant paletę granulių arba briketų pas mus, tai yra apie 20 eurų. Klausimas, ar tikrai visur sumažėjo kainos?

Esame sąžiningi prekiautojai kuru, todėl laikomės Lietuvos įstatymų ir esame tikri, kad mūsų esami ir būsimi klientai įvertins šį, mūsų požiūriu, sąžiningą kainos mažinimą. Pelnas lieka pelnu, tačiau žmonės už kurą gali mokėti mažiau.

Ačiū kad medienos granules ir briketus perkate būtent pas mus.

Leave a comment

Please login or register to review